KARGO BEDAVA ! 250 TL üzeri alışverişlerde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL Koruma

ÖDEME SEÇENEKLERİ

1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

İletişim sayfamızda ve aşağıda bulunan tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

Hesap Numaralarımız ;

Hesap Sahibi ; SERCAN ERCAN    /     Şube Adı & Kodu ; Enpara  - 000      /     TL Hesap no ;      Iban no ; TR46 0011 1000 0000 0046 4246 562 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir. Kredi kartı ödeme alt yapımız uluslararası güvenilirliğe sahip olan İYZİCO ödeme alt yapısını kullanmaktadır.

 

 


Sitemizde 256 bit Rapid SSL güvenlik sertifikası bulunmaktadır.
TESLİMAT 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını da talep edebilirsiniz. Siparişleriniz, onaylandıktan sonra , sipariş adet ve niteliklerine göre kargo süresi tarafınıza mail -Sms ve/veya telefon ile bildirilecektir.

Tarafınıza mail-Sms ve/veya telefon yolu ile bildirilen tarihte ürünleriniz kargoya teslim edilir , Ürünler kargoya verildikten sonra ; tarafınıza teslim süresi ortalama iki iş günüdür , herhangi bir nedenle kargo firmalarından kaynaklanan sebeplerden ötürü , ürünlerin tesliminin gecikmesi sebebi ile  www.mevesekokulutas.com hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mal ve/veya hizmet teslimatının kargo firmalarınca yapılması tercih edilmiş ise ; Tüketici teslim almadan önce malın muayenesini yapmalı, ayıplı , hasarlı ve/veya eksik çıkan malı kargo firması yetkilisinden teslim almamalıdır. ALICI kargodan teslim alınan ürünün sağlam , tam ve hasarsız olduğunu kabul eder. ALICI'nın teslim öncesi malı muayene sorumluluğu vardır. Ayıplı , hasarlı ve/veya eksik çıkan malı kargo firması yetkilisinden teslim alınmamalı ve kargo görevlisi tarafından hazırlanarak kayıt altına alınan bir tutanak ile firmamıza iade edilmelidir , Tutanak tutturulmayan mallar için iade kabul edilmemektedir.

Not: www.mevesekokulutas.com bir online alışveriş sitesidir. Eş zamanlı olarak birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sunar. binde bir de olsa farklı tüketicilerin aynı anda aynı ürünü alması söz konusu olabilir. Bu tür durumlar da ; ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün ve/veya ürünler eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 3 (üç) en fazla 30 (otuz) gün tedarik süresi devreye girer , ürün bu tarihler arasında tedarik edilerek tarafınıza gönderilemez ise , yapılmış olan ödeme tutarı tarafınıza nakten iade edilir. www.mevesekokulutas.com internet sitesi üzerinden online alışveriş yapan tüm kullanıcılar bu şartı peşinen kabul etmiş sayılır.